20 november 2021

Activiteiten in Nieuwkuijk 2023

Samen zorgen we een levendig Nieuwkuijk

Bijeen Heusden is het netwerk van partijen dat in de gemeente Heusden actief is op het terrein van zorg, jeugd, werk en welzijn. Op de website van Bijeen staat een handige activiteitenzoeker. Hier kun je ook filteren op activiteiten in Nieuwkuijk. Klik hieronder om naar de activiteitenzoeker te gaan.

> Ik wil naar de activiteitenzoeker van Bijeen

Doe jij mee met een activiteit? Nodig dan ook eens een bewoner uit de straat of een kennis uit die minder vaak buiten komt. Dit kleine gebaar kan een groot verschil maken voor iemand anders.

Met het handige overzicht zorgen we er samen voor dat iedereen mee kan doen in Nieuwkuijk. Organiseer jij een activiteit in Nieuwkuijk en staat deze nog niet in het overzicht? Laat dit dan weten aan Bijeen Heusden via het contactformulier.

Verenigingen en Stichtingen in Nieuwkuijk
In ons mooie dorp zijn ontzettend veel verenigingen en stichtingen opgericht. Hieronder hebben we een opsomming proberen te maken. Mocht jouw vereniging of stichting er niet bij staan? Geef dit dan door via onze contactpagina.

Vereniging of Stichting Contact
SPORT
Voetbalvereniging Nieuwkuijk www.vvnieuwkuijk.nl
Wielerclub Team Brabant 2000 www.teambrabant2000.nl
Duikclub Amicus Aquae www.amicusaquae.nl
Seniorengym (Contour de Twern) Patronaat Nieuwkuijk
Jeu de Boules Patronaat Nieuwkuijk
(geen contactgegevens bekend)
Biljartvereniging de Missers Den Bork
(geen contactgegevens bekend)
Biljartvereniging den Bork Den Bork
(geen contactgegevens bekend)
Biljartvereniging de Wolput Den Bork
(geen contactgegevens bekend)
Biljartvereniging het Centrum Den Bork
(geen contactgegevens bekend)
Country-linedance Patronaat Nieuwkuijk
DVR Biljarten Patronaat Nieuwkuijk
Tafeltennis in het Patronaat Patronaat Nieuwkuijk
Badminton in gymzaal B.S. ’t Kompas Meer info volgt
Gymmen in gymzaal B.S. ’t Kompas Meer info volgt
VRIJE TIJD
Het Patronaat www.patronaatnieuwkuijk.nl
Het Stuurhuis www.stuurhuisnieuwkuijk.nl
Heemkundekring Onsenoort www.hkkonsenoort.nl
Scouting Garcia Moreno Scouting Garcia Moreno
Kookclub Cercle des Gourmets de Bois le Duc www.kookclubcercle.nl
Kuijkse vrouwen ontmoeten email: kvo.nieuwkuijk@gmail.com
Sint Joris Gilde Nieuwkuijk www.sintjorisgildenieuwkuijk.nl
Stuurhuis Nieuwkuijk (allerlei soorten cursussen) www.stuurhuisnieuwkuijk.nl
Fietsmaatjes Heusden www.fietsmaatjesheusden.nl
Activiteitenvereniging Nieuwkuijk www.avnieuwkuijk.nl
Jeugd Vakantie Werk Vlieberg – Nieuwkuijk www.jvwvliedbergnieuwkuijk.nl
Stichting Kuijks Weekend www.kuijksweekend.nl
C.V. Kuijkse Kwasten www.kwastenlaand.nl
Caberetgroep We Nou Wir www.cabaretnieuwkuijk.nl
Toneelvereniging KAT www.kattoneel.nl
MUZIEK
Harmonie de Eendragt van Onsenoort en Nieuwkuijk www.harmoniedeeendragt.nl
Blaaskapel Outblast www.outblastvlijmen.nl
Blaaskapel Zaasies Meej Maote Zaasies Meej Maote
Zangkoor Switch www.switch073.nl
Zanggroep Tres Jolie www.zanggroeptresjolie.nl
Kerkkoor Augustinus Kerkkoor Augustinus

secretariaat@augustinus-parochie.nl

WELZIJN
Bijeen Heusden www.bijeenheusden.nl
Seniorenschool Heusden www.seniorenschoolheusden.nl
KBO Nieuwkuijk www.kbonieuwkuijk.nl
Zonnebloem Haarsteeg / Nieuwkuijk www.zonnebloem.nl
Gewoon op 106 (kleinschalige dagbesteding) www.gewoonop106.nl
Thomashuis Nieuwkuijk www.thomashuis.nl/nieuwkuijk
Stichting Eigen-Wijs (vrijetijdsbesteding voor verstandelijk beperkte medemensen) www.eigenwijsheusden.nl
Vrijwilligers op bezoek (VOB) www.augustinus-parochie.nl

Wil jij meer nieuws over activiteiten in Nieuwkuijk? Klik hier!